Tworzenie stron

Strona internetowa to podstawa dla każdego przedsiębiorcy, który chce by jego firma była rozpoznawalna i kojarzona z dobrymi produktami.

Internet stał się jednym z podstawowych źródeł informacji, dlatego też wiele osób w pierwszej kolejności szuka potrzebnych informacji właśnie w serwisach internetowych.

Każda firma licząca na swój rozwój i zdobycie nowych klientów powinna zastanowić się nad tym, jak bardzo może jej w tym pomóc strona internetowa. Pierwszym i najlepszym krokiem z pewnością będzie nasze tworzenie stron. Korzystając z naszej usługi możecie Państwo zdobyć nowych klientów oraz podnieść świadomość swojej marki, na którą strona internetowa także będzie pracować.

Korzyści płynące z posiadania strony internetowej:

  • Nieograniczony zasięg reklamy
  • Ciągła dostępność do informacji
  • Poprawa obsługi klienta (formularz kontaktowy, email)
  • Szybka i łatwa aktualizacja treści
  • Obniżenie kosztów prowadzenia firmy, bo tania strona pozwala zautomatyzować proces sprzedaży i obsługi klienta
  • Tanie tworzenie strona to czysta oszczędność

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami, ponieważ zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron www.

Jesteśmy gotowi wykonać dla Państwa niemal każdy projekt, zgodnie z Państwa życzeniami, a nasze projektowanie stron to naprawdę tanie przedsięwzięcie.

Dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę, aby nasza współpraca była jak najbardziej efektywna, a oferta tania.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który z pewnością przedstawi Państwu sporo dobrych pomysłów na realizację Państwa strony www.

Oferujemy stworzenie:

  • prostych wizytówek – jest to projekt zawierający do 5 podstron statycznych oraz indywidualny projekt graficzny. Może ona stanowić podstawę do dalszej rozbudowy.
  • stron standardowych – jest to serwis zawierający do 20 podstron. Mają Państwo do wyboru spośród 3 indywidualnych projektów graficznych jeden, najbardziej odpowiadający Państwa oczekiwaniom. Strona internetowa zawiera również dynamiczne elementy.
  • stron rozbudowanych – jest to serwis zawierający ponad 25 podstron, które również posiadają dynamiczne elementy strony oraz możliwość oparcia na systemie CMS.
  • sklepów internetowych – jest to zaawansowany projekt do obsługi sprzedaży produktów. Dbamy o to, by był to jak najbardziej optymalny system, ułatwiający składanie zamówienia za jego pomocą.

Nasze przykładowe projekty:

Tworzenie stron - strona standard

Tworzenie stron - strona standard Tworzenie stron - strona standard

Nasze propozycje tworzone są indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i pomysły, które możemy wdrożyć podczas realizacji projektu.

Tworzymy dla Państwa proste strony, jak i projekty wysoko zaawansowane, zgodnie z przyjętymi standardami. Nasz produkt jest przede wszystkim funkcjonalny, wygodny w aktualizacji treści, przemyślany pod względem jego zarządzania oraz przejrzysty dla klienta. Zaufało już nam wielu Klientów z m.in. takich miast, jak: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Chorzów, Zabrze, Dąbrowa Górnicza.

Proponujemy Państwu oprócz usługi projektowanie stron internetowych ich promocję w Internecie. Najlepsze efekty mogą osiągnąć Państwo poprzez pozycjonowanie, które skutecznie podniesie liczbę odwiedzin na Państwa stronie, jak i pomoże zdobyć nowych klientów. Każda stworzona przez nas strona jest już zoptymalizowana do pozycjonowania, dzięki czemu jest przyjazna dla wyszukiwarek.

 

 

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Tel.:

Treść wiadomości:


NASI KLIENCI: