Pozycjonowanie stron internetowych

/Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie stron internetowych 2017-07-17T14:57:03+00:00

Najlepsze pozycje tylko z nami!

Nasz klient na 1 miejscu !

 • Dobieramy najefektywniejsze frazy do pozycjonowania
 • Optymalizujemy stronę w cenie pozycjonownia
 • Osiągamy najlepsze wyniki dla naszych klientów
 • Nasze efekty są bardzo trwałe
 • Dajemy dostęp do panelu monitorującego pozycje
 • Odpowiadamy na każde pytanie / wątpliwość
 • Zaproponujemy dodatkowe rozwiązania / usługi

7 istotnych spraw o pozycjonowaniu!

( które warto wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy )

Pozycjonowanie

Naszym zadaniem jest wypromowanie Państwa strony w Internecie tak, by wpisując frazę związaną z tematyką strony, miała ona jedno z czołowych miejsc wśród wyników wyszukiwania. Skuteczne pozycjonowanie w Google to odpowiednie umieszczenie linków wśród zasobów Internetu, które prowadzić będą do pozycjonowanej strony. Takie zabiegi pozwolą na szybsze i trafniejsze odnalezienie serwisu, odpowiadającego wpisywanej frazie. Podczas pozycjonowania strony zwracamy również uwagę na merytoryczne treści danej strony, w celu wyróżnienia ważniejszych słów, które mogą być znaczące podczas wyszukiwania pozycjonowanej frazy.

Dobór słów kluczowych

Dlatego też, bardzo ważne jest dobranie odpowiednich słów kluczy, które najlepiej będą pasowały do profilu działalności Państwa firmy i tematyki strony internetowej. A wszystko po to, by zainteresowane osoby, wpisując w wyszukiwarce lepiej bądź gorzej sprecyzowany zakres ich poszukiwań, trafiły prosto do Państwa. Wybierając słowa klucze warto również zwrócić uwagę na doprecyzowanie ich poprzez dodanie nazwy miasta, na terenie którego prowadzą Państwo swoją działalność. Nie jest to wymóg, ale w przypadku dużej konkurencji wśród stron pozycjonowanych na tą samą frazę bardzo podnosi to możliwość wybicia się na wyższe pozycje wśród wyników wyszukiwania.

Optymalizacja

Optymalizacja jest to dostosowanie strony do pewnych wymogów ułatwiających pozycjonowanie stron www. Zazwyczaj podczas pozycjonowania wymagana jest optymalizacja strony pod względem kodu źródłowego, bądź treści na niej zamieszczonych. Z reguły są to niewielkie ingerencje, które mają na celu dostosowanie kodu źródłowego do algorytmu wyszukiwarki oraz wyróżnienie ważniejszych treści na stronie, czy też umieszczenie pozycjonowanych fraz w tekście. Nasza firma proponuje Państwu usługę SEO optymalizacji strony w ramach opłaty instalacyjnej, która jest jednorazowa i naliczana od każdej frazy.

Korzyści płynące z pozycjonowania strony:

 • Pozycjonowanie stron internetowych to najskuteczniejsza reklama w Internecie
 • Wysokie rankingi strony w wyszukiwarkach internetowych – głównie Google.pl, która jest najpopularniejszą wyszukiwarką internetową – wg badań gemiusTraffic, łącznie z wyników Google korzysta ok. 96,5% osób
 • Wysoka pozycja w Google.pl zapewnia również wysoką pozycję w wyszukiwarkach Onetu oraz Interii, które korzystają z silnika Google
 • Pozycjonowanie to skuteczny wzrost oglądalności Twojej strony
 • Skuteczne pozycjonowanie w Google to zabieg promujący Twoją markę w Internecie
 • Popularność strony w wyszukiwarkach świadczy o wiarygodności i popularności Twoich usług
 • Dzięki skutecznie wypozycjonowanej stronie dotrzesz do wielu odbiorców, a przede wszystkim trafisz do tych, którzy Cię szukają

Dlaczego my ?

Nasza firma jest jedną z prężniej działających firm pozycjonerskich na terenie Śląsk, co potwierdza lista zadowolonych z naszych usług klientów z takich miast jak: Katowice, Sosnowiec, Kraków.
Naszym głównym atutem jest duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron i serwisów oraz indywidualne podejście do klienta, na podstawie znajomości rynku z obszaru miast, m.in.: Chorzów, Gliwice, Dąbrowa Górnicza. Tym samym możemy stworzyć oferty, jak najbardziej odpowiadające indywidualnym potrzebom klienta.
Nasza współpraca z klientami z terenu Śląsk i Zagłębie, opiera się na jasno sprecyzowanych zasadach, które są ustalane indywidualnie.

Korzyści ze współpracy z nami:

 • Zadowolenie z efektów naszej pracy
 • Profesjonalny poziom naszych usług
 • Bezpieczne metody pozycjonowania
 • Stały kontakt z klientem
 • Jasne zasady współpracy
 • Konkurencyjne ceny naliczane zgodnie z pozycją strony, jaką osiągnęliśmy
 • Dostęp do indywidualnego narzędzia monitorującego pozycje fraz

Warunki współpracy:

Dla każdego klienta zainteresowanego współpracą z nami, przygotowujemy listę fraz/słów kluczy, których pozycjonowaniem moglibyśmy się zająć. Lista ta jest wstępną propozycją, która zazwyczaj ulega zmianie, zgodnie z sugestiami klienta i naszymi podpowiedziami. Po omówieniu zasad pozycjonowania następuje podpisane umowy, która jest wiążąca dla obu stron. Nasza współpraca wiąże się również z optymalizacją kodu strony pozycjonowanej, co robimy dbając o bezpieczeństwo umieszczonych na niej treści. Opłaty, które ponosi klient są związane tylko i wyłącznie z efektami naszej pracy. Koszty pozycjonowania SEO naliczane są na podstawie uzyskanych wyników, które obliczamy na podstawie zajmowanej pozycji przez stronę w wynikach wyszukiwania każdego dnia w miesiącu. Klient płaci za realną pozycję strony każdego dnia w miesiącu, a nie za wynik osiągany przed samym okresem rozliczeniowym. Współpracujemy z wieloma firmami ze Śląska, a szczególnie z miast: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Bytom, Zabrze, Katowice. Wszelkie dodatkowe informacje prosimy kierować pod numerem telefonu 32 725 39 40 oraz poprzez formularz kontaktowy.